Přepravy

Image

Naše Přepravní Služby

Ve společnosti Danad se specializujeme na profesionální mezinárodní a vnitrostátní nákladní přepravu. Jsme vaším spolehlivým partnerem pro bezpečné a efektivní doručení zboží po celé Evropě i v České republice.

Mezinárodní nákladní přeprava

Jsme odborníky na mezinárodní nákladní přepravu, která zahrnuje doručování zásilek do destinací po celé Evropě. Naše moderní vozidla a zkušení řidiči zajistí rychlé a spolehlivé doručení vašich nákladů tam, kam potřebujete. S našimi spolehlivými partnerstvími s renomovanými dopravci můžeme garantovat komplexní služby a pokrýt vaše potřeby v oblasti mezinárodní přepravy.

Vnitrostátní nákladní přeprava

Nabízíme také vnitrostátní nákladní přepravu v rámci České republiky. Doručíme vaše zboží kamkoliv po celém území ČR s důrazem na bezpečnost a spolehlivost. Naši řidiči znají místní podmínky a zajistí efektivní přepravu vašich nákladů.

Typ vozidla Počet vozidel Objem
MERCEDES Benz Actros 10 vozidel 100 m3
MERCEDES Actros 2 vozidla 67 m3
MERCEDES Sprinter 8 vozidel 14 m3

Kontaktujte nás

Zajímá vás naše nabídka mezinárodní a vnitrostátní přepravy? Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo si vyžádat individuální cenovou nabídku. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme s vašimi přepravními potřebami.

Začněte zde