Auto a pneu servis

Image

Auto a Pneu Servis s Danad

V Danad se staráme nejen o přepravu vašeho zboží, ale také o správný stav vašich vozidel. Nabízíme kompletní auto a pneu servis pro vaše vozidlo, abyste se mohli cítit bezpečně na silnici. Jsme specializováni na servis značky Mercedes, avšak s našimi špičkovými znalostmi a dovednostmi jsme schopni poskytovat servis i pro vozidla jiných značek.

Pravidelný Servis

Poskytujeme pravidelný servis pro vaše vozidlo podle výrobcem doporučených intervalů. Zajišťujeme kontrolu a výměnu oleje, filtrů, brzdových destiček a dalších důležitých součástek.

Diagnostika a Opravy

Provádíme diagnostiku a opravy mechanických a elektrických poruch vozidel. Naši zkušení technici používají moderní diagnostická zařízení k identifikaci a opravě problémů.

Pneuservis

Specializujeme se také na pneuservis. Nabízíme montáž, vyvážení a opravy pneumatik. Zajistíme správnou tlakovou kontrolu a výměnu pneumatik dle potřeby.

Kvalitní Náhradní díly

Používáme pouze kvalitní náhradní díly od prověřených dodavatelů, abychom zajistili spolehlivost a bezpečnost vašeho vozidla.

Naši technici jsou odborníci se širokými znalostmi a zkušenostmi v oboru servisu vozidel. Důraz klademe na kvalitu provedených prací a spokojenost našich zákazníků. Jsme tu pro vás, abychom vám poskytli servis, který vyhovuje vašim potřebám a harmonogramu.

Kontaktujte nás

Zajímá vás naše nabídka auto a pneu servisu? Neváhejte nás kontaktovat pro rezervaci servisu nebo si vyžádat individuální cenovou nabídku. Jsme tu pro vás a rádi vám pomůžeme udržovat vaše vozidlo v optimálním stavu.

Začněte zde